האי גואדלופה – צלילה עם כרישים לבנים גדולים

travelingos

האי גואדלופה – Guadalupe Island – לצלול עם כרישים לבנים גדולים מול חופי באחה קליפורניה מקסיקו.
האי גואדלופה הנמצא בצד המערבי של מקסיקו הוא אתר צלילה מבודד מול קו החוף של חצי האי באחה קליפורניה במקסיקו. למרות שהוא מרוחק מאוד מהחוף, הוא ידוע בעיקר בגלל הצלילות עם כרישים לבנים שנערכות בו מידי יום.
מכיוון שבאי אין מקומות לינה תצטרכו לישון על גבי סירה (liveaboard או houseboat).
הערה חשובה אם אינכם צוללים אין לכם סיבה להגיע לאי גואדלופה.

האי גואדלופה - צלילה עם כרישים לבנים גדולים
צלילה בכלוב עם כרישים גדולים לבנים במקסיקוצלילה באי גוודלופה מתבצעת אך ורק בתוך כלוב עקב כמות הכרישים הלבנים שיש כאן. בצלילה עם כרישים לבנים זה לא חוקי במקסיקו לצלול מחוץ לכלוב ברזל.


איך מגיעים לאי גואדלופה-מקסיקו:

האי גואדלופה הוא אחד המקומות המאתגרים ביותר להגיע אלייהם במקסיקו. יש מספר דרכים להגיע לאי:
האפשרות הראשונה היא להגיע במטוס או בסירה.
האפשרות האלטרנטיבית היא לקחת לטיול צלילה עם כרישים לבנים, טיול שייט שאינו כולל ביקור ביבשת.
האי גואדלופה נגיש רק באמצעות סירת לייבורד שישנים על גביה בגלל המרחק של האי מהיבשה. המסע הימי מאנסנדה לאי גוואדלופה נמשך כ-24 שעות לכל כיוון, והשייט הקצר ביותר על הסיפון הוא חמישה ימים, מה שמשאיר שלושה ימים שלמים של צלילת כלוב עם כרישים לבנים.


מידע על האי גואדלופה בבאחה קליפורניה מקסיקו:


האי גואדלופה הוא אי געשי בחוף האוקיינוס ​​השקט, 241 קילומטרים מהחוף המערבי של צפון מפרץ קליפורניה. עם שטח יבשתי כולל של 244 קמ"ר, האי בעל טופוגרפיה גסה. בצלילה אחת, אתם עשויים לראות כשישה עד שבעה כרישים לבנים גדולים. גוואדלופה היא אחת מנקודות הצלילה הטובות ביותר בעולם עם כרישים. הקריאולים (אלה שנולדו בארכיפלג) מהווים את רוב התושבים, ממוצא מעורב אפריקאי (שחור) ואירופאי (לבן). הקהילות האמריקניות השחורות והצרפתיות מהוות את העדות העיקריות של גוואדלופה.

הזמן הטוב ביותר לנסוע לגוודלופה:
אפשר לחלק את עונת הכרישים של האי גואדלופה לשלוש "עונות": מאוגוסט עד אמצע ספטמבר, כרישים זכרים צעירים רבים יותר מתקבצים באזור, בתקווה ליצור קשר עם כל הנקבות שיגיעו מוקדם. הכרישים הגדולים יותר מגיעים בסוף ספטמבר ותחילת אוקטובר. כרישי הענק מגיעים מאוקטובר עד סוף נובמבר.

travelingos

admin

כתבות מעניינות

וואצפ
1
רוצים להתייעץ עם מומחה?
סיקרט מקסיקו תמיכה ועזרה למטיילים
דברו איתנו נשמח לעזור

!הצטרפו לקהילה שלנו והישארו מעודכנים