מדריך למטיילים במקסיקו עם ילדים

travelingos

טיפים והמלצות לטיול במקסיקו עם ילדים
מטיילים במקסיקו עם ילדים? מקסיקו מקבלת אותם בזרועות פתוחות, נראה שהמקומיים כאן פשוט מחכים שתגיעו עם הילדים. מסעדות, אטרקציות, בתי קפה ורוב המקומות הציבוריים יקבלו בשמחה ילדים ויגרמו להם ולהוריהם להרגיש בבית.
משפחה היא מרכיב מרכזי בחברה ובתרבות המקסיקנית וזה די רגיל לראות ילדים עם הורים, סבא וסבתא ליד שולחן במסעדה ונהנים מארוחה משפחתית.
ילדים אהובים במקסיקו ויש כאן אפילו יום הילדים שנחגג כל שנה ב-30 באפריל וכמו ביום האישה מקובל לתת לילדים מתנות. בשפה המקומית נקרא יום הילדים "דיא דל ניניו".
ילדים מקסיקנים לא הולכים לישון מוקדם בסופי שבוע ובחופשות מבית הספר, כך שתראו לעתים קרובות בלילה ילדים מסתובבים בחוץ בשעות לא הגיוניות.

לטייל במקסיקו עם ילדים
טיול עם ילדים מקסיקו – תכנון נכון יעשה שינוי גדול

כללים לטיול בחו"ל עם ילדים – הכללים נכונים לכל יעד ולא רק למקסיקו

תרופות – אירזו תמיד תרופות מיוחדות שיתכן והילדים יצטרכו, במידה והילדים מקבלים טיפול תרופתי קבוע מומלץ לקחת כמות כפולה שהם יצרכו בתקופת הטיול לכל מקרה.

טיסות – העדיפו תמיד טיסות ישירות מאשר להטרטר עם הילדים בתוך השדה ומעבר בין מטוסים, בנוסף מומלץ תמיד לבדוק אם יש מקום בשורה שצמודה ליציאת חירום מה שמבטיח הרבה מקום מקדימה, עוד דבר חשוב לא פחות במידה ואתם טסים בטיסה טראנס אטלנטית תנסו לחפש טיסה לילית.

מלונות ואטרקציות – הזמינו הכל מראש זו לא רק סיסמה כשאתם עם ילדים הדבר האחרון שאתם רוצים זה להיסחב ממקום למקום ולהתחיל לחפש מלונות או פעילויות.

מה לארוז – אז כמובן שלתינוקות צריך לאורז טיטולים ומגבונים לפחות לימים הראשונים אבל יותר חשוב להביא כמה צעצועים ומה שיכול להזכיר לקטנים את הבית.

אוכל לתינוקות (אבקת חלב) – מומלץ לקחת מהבית אוכל לתינוקות לכל התקופה ואפילו יותר לכל מקרה שיהיה.

ציוד – שלמו אקסטרה על ציוד איכותי, אם זה בוסטר או עגלה שאתם שוכרים לקטנטנים תמיד עדיף לקחת מוצר טוב ואמין ולהוסיף כמה שקלים או דולרים או פזוס.
הסבירו את הטיול – נסו להסביר ולהכין את הילדים לקראת הטיול ומה שהולך לקרות בו כל הם יהיו יותר רגועים ופחות מופתעים.

חטיפים – הביאו חטיפים וכמה שיותר במיוחד כאלו שהם אוהבים זה יתן לכם שקט כשתצטרכו.

מכשירים אלקטרונים – הביאו כל מכשיר אלקטורני שיכול להעסיק את הילדים, החל מטאבלט וטלפונים שלא בשימוש ועד למצלמה דיגיטלית שפחות איכפת לכם ממנה, גם זה יתן לכם שקט.

לא הכל ילך לפי התכנון – קחו בחשבון שלא הכל ילך לפי התוכניות שעשיתם ולכן קחו מרווחי זמן גדולים יותר מבדרך כלל, פתאום הילד צריך לשירותים או שהוא רעב וקשה יותר לעמוד בזמנים, הבנה של אפשרות כזו מראש תעזור לכם להתמודד איתה יותר בקלות.

ילדים עם אלרגיות למזון בטיול למקסיקו

אם ילדכם סובל מאלרגיות למזון כלשהוא כמו למשל למוצרי חיטה/גולטן או מוצרי חלב/לקטוז אל דאגה, הטורטיות כאו עשויות מתירס שלא כמו בארץ שהם מחיטה וחלב סויה או חלב נטול לקטוז תמצאו כמעט בכל מקום במקסיקו.
כדי לקבל חלב סויה בקשו "leche de soya" חלב אורז או שקדים גם תמצאו כאן בלי הרבה מאמץ ברוב המלונות ואזורי התיירות.
סופרמרקטים רבים במקסיקו מחזיקים כיום במגוון של מזונות "ללא", כולל חלב סויה, שקדים ואורז, חלב פרה "ללא לקטוז", מזונות וחטיפים ללא גלוטן, ללא חיטה וללא חלב כך שאין צורך באמת לסחוב כל הדרך מישראל.


חיתולים ומגבונים לתינוקות במקסיקו

חיתולים ומגבונים תמצאו בבתי מרקחת ובסופרמרקטים ברחבי מקסיקו כך שאין צורך לסחוב מהארץ. אם יש לכם תרופות מיוחדות לילדים מומללץ תמיד לקחת לכל תקופת הטיול.


כבישים תנועה וילדים במקסיקו

כמו בכל מקום גם במקסיקו מומלץ תמיד לשמור על הקטנים בסביבת כבישים מהירים וגם מקומיים, בחלק מהערים במקסיקו אין מדרכות וההליכה היא בעצם על הכביש שלפעמים מרוצף באבנים וכאן נדרשת זהירות מוקפדת!


ילדים ואוכל מקסיקני במקסיקו

אוכל מקסיקני בדרך כלל חריף מאוד למרות זאת יש מנות מקסיקניות שאינן חריפות בכלל ומוגשות עם רוטב סלסה(רוטב עגבניות חריף) שיכול להוות בעיה לילדים.
ההמלצה הגורפת היא קודם כל לטעום בעצמכם כל מאכל מקסיקני שאתם רוצים לתת לילדים, כמובן שההמלצה אינה חלה על רשתות מזון וביחוד בינלאומיות כמו מקדונלדס.
שימו לב שגם הממתקים כאן יכולים להיות עם צ'לי מה שאומר שזה יהיה מתוק וחריף.

צ'ורוס מקסיקני אין ילד שלא יאהב
צ'ורוס מקסיקני אין ילד שלא יאהב אותו
travelingos

admin

כתבות מעניינות

וואצפ
1
רוצים להתייעץ עם מומחה?
סיקרט מקסיקו תמיכה ועזרה למטיילים
דברו איתנו נשמח לעזור

!הצטרפו לקהילה שלנו והישארו מעודכנים