מזג אוויר במקסיקו – מתי לטייל

עונות מזג האוויר במקסיקו – מתי לטייל

הזמן הטוב ביותר לטייל במקסיקו הוא בין החודשים דצמבר ועד אפריל בחודשים אלה תוכלו ליהנות ממזג אוייר חם ויבש. רוצים להתחמק מההמון? מאי ויוני יהיו מושלמים עבורכם. למקסיקו יש המון מה להציע, החל מחקירת חורבות מאיה עתיקות ושחייה בסנוטים(מערות מים מתוקים) בטולום ועד למסיבות עם צעירים אמריקיים הבאים לחגוג את חופשת האביב.

מתי העונה היבשה של מקסיקו?

אם אתם מחפשים שמש ללא הפסקה תכננו את הטיול למקסיקו בין החודשים דצמבר לאפריל. הטמפרטורה הממוצעת היא 25 מעלות בחודשים אלה, אם אתם חובבי חיי לילה תגיעו בין החודשים מרץ ואפריל כדי להנות מהמסיבות של קנקון בים הקריבי.

מתי עונת הגשמים של מקסיקו?

עונת הגשמים במקסיקו נמשכת ממאי עד ספטמבר, הגשם יורד בעיקר בשעות אחר הצהריים המאוחרות בהתפרצויות קצרות, כלומר עדיין יהיו לכם שעות של שמש להנות ממנה במשך רוב שעות היום.
עונת ההוריקנים הרשמית במקסיקו נמשכת מיוני עד נובמבר.

מתי זה הזמן הכי שקט במקסיקו? או מתי עונת השפל (העונה החלשה)

אם אתם רוצים לוותר על עומס של מטיילים בטיול שלכם א מז כדי שלא תגיעו למקומות כמו קנקון בחודשים מרץ ואפריל, כאשר מתקיימת חופשת האביב והמוני סטודנטים אמריקיים מציפים את החופים ובהתאם המחירים עולים.
כשעונת ההוריקנים מסתיימת במאי ונובמבר, הם חודשיים שקטים ביותר במקסיקו.
אם אתם מחפשים חוף מבודד בפלאיה דל כרמן ואם תרצו לחקור את הג'ונגל בריביירה מאיה זהו הזמן המומלץ לעשות זאת בלי המוני תיירים .

קוזומל יוקטן מקסיקו

admin

כתבות מעניינות