מדריך טיסות למקסיקו – 2022

טיסה למקסיקו

אז איך מגיעים למקסיקו מישראל ומשאר היעדים בהם אנחנו הישראלים מטיילים?
הדרך הטובה ביותר להגיע למקסיקו היא באמצעות טיסה כמובן אך לצערנו עדיין אין טיסות ישירות מישראל מה שאומר שתצטרכו לקחת טיסת קונקשיין, טיסה עם עצירת ביניים בדרך כלל באירופה\ארה"ב.
חברות התעופה מציעות טיסות מכל רחבי העולם למקסיקו, והשדה במקסיקו סיטי הוא מרכז בינלאומי מרכזי.
למי שמתכנן להגיע לאזור הקארבי אפשר לטוס גם לקנקון בטיסת המשך מאירופה או ארה"ב.
יונייטד איירליינס טסה למקסיקו סיטי מ-20 יעדים בארצות הברית.
חברות תעופה מקסיקניות מגיעות ליותר מ-50 יעדים מקומיים ועשרות יעדים בינלאומיים.

מישראל תצטרכו לטוס לאירופה או לארה"ב ומשם לקחת טיסת המשך:

  • טיסה לאירופה דרך מדריר באמצעות Iberia ומשם טיסת המשך למקסיקו
  • טיסה מאירופה דרך אמסטרדם עם KLM ומשם טיסת המשך למקסיקו
  • טיסה מאירופה דרך פרנקפורנט עם Lufthansa ומשם טיסת המשך למקסיקו
  • טיסה מאירופה דרך רומא עם Alitalia ומשם טיסת המשך למקסיקו
  • טיסה לארה"ב עם אלעל או Delta\United ומשם טיסת המשך למקסיקו

עוד מידע על טיסות מישראל למקסיקו:

במקסיקו שני שדות תעופה בינלאומיים גדולים, האחד במקסיקו סיטי והשני בקרבת העיר קנקון – זמן הטיסה למקסיקו נחשב ארוך ויכול לקחת עד 20 שעות, בדרך כלל ישראלים ירכשו טיסה משולבת שכוללת את עצירת הביניים, לאמיצים והחסכנים יש אופציה לרכוש את הטיסות בנפרד ולשלם פחות.

שדה התעופה בקנקון נחשב אחד משדות התעופה העמוסים ביותר בכל אמריקה הלטינית. זהו מרכז לחברות תעופה רבות ושונות וקיימים קוי תעופה ממנו ליותר מ-100 יעדים שונים ברחבי העולם.
הזמן הטוב ביותר לבקר במקסיקו הוא בחודשי החורף. בתקופה זו תהיה לכם הזדמנות להנות ממזג אוויר קריר יותר ועדיין לקבל את ההזדמנות לראות כמה מיעדי התיירות הפופולריים ביותר במקסיקו כמו למשל אקפולקו וקנקון, עוד על מזג אוויר במקסיקו.

טיסות למקסיקו

טיסות למקסיקו – איך מגיעים

זמן הטיסה למקסיקו
טיסה למקסיקו מישראל תימשך בין 16 ל-20 שעות כולל עצירת הביניים.

שדות תעופה במקסיקו

מקסיקו מרושתת היטב על ידי עשרות שדות תעופה, בערים חשובות ובמקומות תיירותיים מרכזיים יש שדות תעופה מודרניים וגדולים שרבים מהם מציעים טיסות בינלאומיות, ויש גם הרבה שדות תעופה קטנים יותר.

כספומטים והמרת כספים

שדות התעופה הגדולים במקסיקו מציעים שירותי משיכת כספים מכספומטים וחנויות להחלפת כספים זמינים גם כן. בערי תיירות הגדולות שערי החליפין עשויים להיות טובים יותר, מידע נוסף על כסף במקסיקו.

מוניות מורשות

בכל שדות התעופה העיקריים של מקסיקו יש תחנות "מוניות מורשית". מוניות משדות תעופה הן היקרות ביותר במקסיקו; אם כי זה נכון גם לגבי מוניות משדות תעופה ברחבי העולם. כדי להשיג מונית משדה התעופה, עקבו אחר השילוט Taxi Autorizado.

טיסות פנימיות במקסיקו

למקסיקו רשת נרחבת של שדות תעופה ומקסיקו סיטי הייתה במשך שנים רבות הבית של חברות התעופה במקסיקו; למרות שבשנים האחרונות מסלולים חדשים מנקודה לנקודה בין ערים ואתרי נופש הפחיתו את תפקידו של שדה התעופה בעיר הבירה.

מחירי טיסות פנים במקסיקו כבר לא זולים כמו בעבר, וארבעת החברות המקומיות העיקריות: Aeromexico, Viva Aerobus, Interjet ו- Volaris עברו כולם לעבוד בשיטת הלאו קוסט, כלומר מחיר הכרטיס אינו כולל כבודה, הקצאת מושבים או עלייה מעודפת למטוס.

שדה התעופה של טולוקה, ממש מחוץ לבירה מקסיקו סיטי ובמרחק של 45-60 דקות נסיעה ממרכז העיר, הפך למרכז חשוב עבור חברות לואו-קוסט, אם כי המחירים מנמל התעופה הראשי של מקסיקו סיטי הותאמו בהתאם כדי להתחרות. לנוחות הנוסעים, חברות התעופה הזולות מספקות אוטובוסים נוחים בין נמל התעופה טולוקה משדה התעופה בניטו חוארז (שדה התעופה הראשי של מקסיקו סיטי) וכן נקודות אסטרטגיות אחרות ברחבי עיר הבירה.

תוכל למצוא  רשימה של חברות תעופה במקסיקו כאן (Wiki)

חברת התעופה לואו קוסט במקסיקו

כמו במקומות אחרים ברחבי העולם, חברות תעופה זולות במקסיקו מציעות טיסות במחיר סביר ללא סיבובים מיותרים. חברות לאו קוסט מציעות בעיקר טיסות מנקודה לנקודה בתוך מקסיקו. 

כתוצאה מחברות הלואו קוסט, חברות התעופה הגדולות יותר ובמיוחד אירומקסיקו הורידו את התעריפים בקווים פופולריים המשרתים על ידי חברת לואו קוסט אחת לפחות. 

אחד היתרונות של שוק טיסות פנים תחרותי יותר במקסיקו (הסכם שמיים פתוחים, חברות תעופה זולות וכו') הוא שיעדים ואזורים במקסיקו שיש להם הרבה מה להציע למבקרים אך שעד כה היה קשה להגיע אליהם בגלל עלויות נסיעה גבוהות (או נסיעות ארוכות) הופכות נגישות יותר מה שיוצר השקעות חדשות בקהילות שנחשבו כ"מחוץ למסלולים".

תוכל למצוא  רשימה של חברות תעופה במקסיקו כאן (Wiki)

אלעל עדיין לא מגיעה למקסיקו
מטוס של אלעל האם יגיע בקרוב למקסיקו?
וואצפ
1
רוצים להתייעץ עם מומחה?
סיקרט מקסיקו תמיכה ועזרה למטיילים
דברו איתנו נשמח לעזור

!הצטרפו לקהילה שלנו והישארו מעודכנים