שאלות ותשובות לטיול במקסיקו

travelingos

יש לכם שאלות? כי הכנו את כל התשובות שיעזרו לכם ויהפכו את הטיול שלכם למקסיקו לנעים יותר ! פה תוכלו למצוא תשובות להרבה מהשאלות שלכם על מקסיקו ובמיוחד למי שמתכנן טיול או חופשה במקסיקו ובמקרה ולא מצאתם תשובה לשאלה שלכם תוכלו לצור איתנו קשר ואנחנו נוסיף את השאלה שלכם וכמובן גם תשובה עדכנית !

שאלות ותשובות לטיול שלכם במקסיקו

מישראל ניתן להגיע למקסיקו רק באמצעות טיסה ועדיין אין טיסות ישירות לכן יש לקחת טיסת קונקשיין(טיסה עם עצירת ביניים) דרך אירופה או ארה"ב למי שיש ויזה כמובן. במקסיקו שני שדות תעופה בינלאומיים עיקריים האחד בקנקון והשני במקסיקו סיטי. עוד מידע במדריך טיסות למקסיקו
אלו המקומות המומלצים לביקור במקסיקו : מקסיקו סיטי, קנקון, טולום, איסלה מוחרס, סן קריסטובל דה לאס קאסאס, פלנקה עיר המאיה, פלאיה דל כרמן, צ'יצ'ן איצה עיר המאיה, גוודלחרה.
אזרחים הישראלים הרוצים לטייל במקסיקו אינם זקוקים לויזה. מידע נוסף תמצאו בדף שלנו ויזה למקסיקו
המטבע המקומי במקסיקו נקרא פזו לפעמים יקרא גם דולר מקסיקני, מידע נוסף תמצאו בדף שלנו כסף במקסיקו
המרת מטבע לפזו בשדה תמיד תהיה יקרה יותר מאשר בחנויות להמרת כספים, כך גם במלונות ובבנקים. ההמלצה שלנו היא להגיע עם כמה מאות פזוס מישראל אם מתאפשר לכם ולאחר מכן לחפש בעיר הקרובה עסקים להמרת מטבע.
ההמלצה שלנו היא לקחת כמה שטרות של 100 דולר (החדשים) ואת השאר להוציא בהמשך או לגהץ באשראי. מידע נוסף על התנהלות עם כסף במקסיקו
מומלץ לעשות חיסון נגד טיפוס הבטן לכל מי שמתכנן להגיע למקסיקו בנוסף יש כאלו שיתבקשו לעשות גם חיסונים נגד צהבת וטטנוס בהתאם למצב החיסוני שלהם - כל המידע בקישור הבא
מתח החשמל במקסיקו נמוך יותר מישראל מה שיכול ליצור מצב שבו המכשירים לא יעבדו בצורה תקינה, בנוסף השקעים במקסיקו הם כמו בארה"ב מה שמצריך מתאם שאותו תוכלו לרכוש בכל חנות בכמה שקלים או פזוס.
כמו כל עיר מודרנית וענקית במקסיקו סיטי יש אזורים יותר בטוחים יותר ואזורים פחות בטוחים. הדרך הטובה ביותר לדעת איפה בטוח להסתובב היא לשאול את אנשי הצוות במלון או בכל מקום בו אתם מקבלים שרות. ביום אין בעיה להסתובב ברוב חלקי העיר במיוחד במרכז ובשכונת רומא, מומלץ להתרחק משכונת טפיטו - Tepito.
העונה היבשה במקסיקו היא מחודש דצמבר ועד מאי, יש לקחת בחשבון שמחודש מרץ ועד מאי החודשים שנחשבים הטובים ביותר מגיעים המוני תיירים מארה"ב השכנה בעקבות חופשת האביב במכללות.
השכונות המומלצות לישון בהם במקסיקו סיטי הם: לה קונדה ורומא.
האזור המומלץ לישון בו בקנקון הוא "Hotel Zone" רצועת האי הנקראת "אזור המלונות".
המקומות המומלצים לטייל בהם בקנקון הם: האי הולבוקס, צלילה במוזיאון תת ימי קנקון, איסלה מוחראס, איסלה קונטוי, מוזיאון המאיה, צ'יצ'ן איצה.

שאלות כלליות על מקסיקו

דגל מקסיקו הוא טריקולור בצבעי ירוק לבן ואדום: משמעות הצבעים הם : ירוק שמשמעותו תקווה וניצחון. לבן שמשמעותו אידיאולוגיה מקסיקנית טהורה. אדום שמשמעותו הדם שנשפך בהקמת האומה. דגל מקסיקו
מקסיקו התגלתה על ידי חוקר ארצות ספרדי בשם פרנסיסקו הרננדס דה קורדובה. שנתיים לאחר הגילוי של פרנסיסקו פלשו הספרדים עם מנהיגם הרנאן קורטס לאזור שבו נמצאת כיום מקסיקו לחופי וראקרוז.
רוב המקסיקנים מדברים ספרדית ולמרות זאת היא אינה נחשבת כשפה הרישמית של מקסיקו, יש כאן למעלה משישים שפות של ילידים שנחשבות כסופות רישמיות יחד עם הספרדית.
travelingos

admin

כתבות מעניינות

וואצפ
1
רוצים להתייעץ עם מומחה?
סיקרט מקסיקו תמיכה ועזרה למטיילים
דברו איתנו נשמח לעזור

!הצטרפו לקהילה שלנו והישארו מעודכנים